Sada 4 ks plastových židlí OSAKA, antracitová
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Materiál židle
- Polypropylen: Tmavě šedá / antracitová
Rozměry židle (+/- 1 cm)
- Šířka: 47 cm
- Výška: 82 cm
- Hloubka: 51 cm
- Výška sedu: 44 cm
- Hloubka sedáku: 39 cm
- Šířka sedáku: 46 cm
- Nosnost: 100 kg
- Hmotnost: cca 3,4 kg
Provedení
- Sada 4 ks jídelních židlí
- Ergonomicky tvarované sedadlo
- Možnost využití v interiéru i exteriéru
- Lehký sedák se snadnou údržbou
- Odnímatelné nohy pro snadnou posezónní úschovu
- Doporučujeme chránit před dlouhotrvajícím slunečním zářením pro zachovaní barvy
- Dodáváno v demontu
Stylová židle pro domov i zahradu
Tato moderní židle je skvělou volbou pro každodenní využití doma i venku. Díky lehké, ale odolné konstrukci z polypropylenu ji snadno přenesete z kuchyně či jídelny na terasu, balkon nebo zahradu. Ergonomicky tvarovaný sedák poskytuje pohodlí při posezení s rodinou, při práci u stolu i při odpočinku na čerstvém vzduchu. Minimalistický design navíc skvěle zapadne do moderních interiérů i venkovních prostor, kde vytvoří příjemné místo pro rychlou kávu, letní posezení nebo relaxaci na slunci.
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Günstige Küchensets |
|---|---|
| ? Farbe: | Grau |
| Gewicht: | 13,6 kg |
| ? Breite: | 47 cm |
| Höhe: | 82 cm |
| Anzahl der Sitzplätze: | Für 4 Personen |
| Armlehnen: | Ohne Armlehnen |
| Aussehen: | Klasisch |
| Beinformen: | Vier Beine |
| Bezug: | Ohne Polsterung |
| Drehbar: | Nein |
| Material der Beine: | Kunststoff |
| Muster: | Monochromatisch |
| Sets: | Sets |
| Sitzhöhe: | 44 cm |
| Tiefe: | 51 cm |
| Tragfähigkeit: | 100 kg |
| Ausführung der Rückenlehne: | Voll |
| Breite des Sitzpolsters: | 46 cm |
| Form der Armlehn: | Abgerundet |
| Sitzpolstermaterial: | Kunststoff |
| Tiefe der Sitzfläche: | 39 cm |
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.