Černé závěsné křeslo KOKON se stojanem, světlý polštář
Verwandte Produkte
Detaillierte Produktbeschreibung
Materiál
- Látka: 100% polyester
- Umělý ratan
- Ocelový rám
Barva
- Černá
- Světlý odstín bez vzoru
- Barva polstrování se může lišit, odesíláme dle skladových zásob
Rozměry křesla
- Šířka: 108 cm
- Hloubka: 70 cm
- Výška: 115 cm
- Výška sedu: 72 cm
Rozměry stojanu
- Průměr: 105 cm
- Výška: 200 cm
- Průměr tyče: 4,5 cm
- Maximální zatížení: 130 kg
Rozměry polštáře (±5 cm)
- Šířka: 110 cm
- Délka: 95 cm
- Šířka podhlavníku: 45 cm
- Délka podhlavníku: 20 cm
- Sedák: cca 60 x 45 cm
- Zádová opěrka: cca 55 x 45 cm
- Boční opěrky: cca 45 x 35 cm
Pozn.: Uvedené rozměry se mohou mírně lišit v závislosti na způsobu měření a pružnosti měkké výplně.
Provedení
- Balení obsahuje: křeslo, polštáře, závěsnou pružinu a stojan
- Možnost využití v interiéru i exteriéru
- Dodáváno v demontu
Bezpečnostní upozornění
- Křeslo používejte až po úplném smontování. Montáž provádí každý zákazník sám a na vlastní odpovědnost.
- Než se do křesla posadíte, ujistěte se, že závěs je pevně přišroubován.
- Křeslo není určené k prudkému houpání do stran.
- Pokud používáte pro zavěšení křesla stojan, umístěte ho na rovný a pevný povrch, kde bude jeho pozice stabilní (např. podlaha, vydlážděná terasa).
- Děti do 6 let mohou křeslo používat pouze pod dohledem dospělé osoby!
Užijte si klidné chvíle ve vlastním koutku pohody. Závěsné křeslo není jen místem k sezení, ale také způsobem, jak zpomalit a načerpat novou energii. Jemné pohupování pomáhá uvolnit tělo i mysl, ať už relaxujete venku na zahradě nebo uvnitř při čtení oblíbené knihy. Díky odolným materiálům a elegantnímu designu se stane stylovým doplňkem každého prostoru – a vaším novým oblíbeným místem.
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Hängesessel |
|---|---|
| ? Farbe: | Schwarz |
| ? Material: | Stoff, Stahl, Künstliches Rattan |
| Gewicht: | 41,1 kg |
| ? Typ: | Hänge |
| Höhe: | 200 cm |
| Art der Verankerung: | Auf dem Stand |
| Aussehen: | Schaukelbank |
| Breite des Stuhls: | 108 cm |
| Der Ständer: | Ja |
| Durchmesser: | 105 cm |
| Form: | Ei-förmig |
| Muster: | Monochromatisch |
| Sitzhöhe: | 72 cm |
| Tiefe des Stuhls: | 70 cm |
| Tragfähigkeit: | 130 kg |
| Polsterung: | Mit Polsterung |
| Stil: | Modern |
Sestavení závěsného křesla KOKON
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.